Nabídka kurzů pro IT & Programování

Workshop: WordPress #1 Tvoříme si firemní web zadarmo

Mnoho lidí by dnes potřebovalo jednoduchý web pro svou firmu, či produkt a nebo jen osobní stránky. Není to nic těžkého, pokud zvládáte práci s PC, webem a víte alespoň, co je to FTP. Pokud jste jedním z těchto lidí, máme pro Vás tento workshop, který je zaměřen na instalaci open-source redakčního systému Wordpress na hosting či lokální server, jeho konfiguraci, nasazení volně dostupné šablony a tvorbu obsahu.

Kurz: NodeJS – Technologie budoucnosti

V poslední době začíná být populární pro tvorbu webových aplikací technologie NodeJS, nebo-li server-side v Javascriptu. Připravili jsme pro vás kurz, který vás provede základy technologie, instalací vlastního vývojového serveru, napsáním první aplikace až po dobré návyky aplikační architektury. Výsledkem kurzu bude dokončení vlastní webové aplikace postavené na technologii NodeJS. Kurz se skládá ze čtyř lekcí, které se budou konat vždy jednou týdně. Přesné termíny budou upřesněny včetně místa konání.

Uzávěrka přihlášek:
20. 10. 2013
Termín konání:
01. 11. 2013 - 01. 12. 2013
Kapacita:
Přihlášky uzavřeny
Cena:
700,- Kč

Více informací & přihláška

Doučování: PHP pro Střední školy: Lekce #1 – OOP

Studuješ na střední programování a nechápeš pořádně PHP, nebo se jen chceš přiučit něco nového? Zkus naše doučování, máme studentskou cenu a projdeme vše podstatné, co by jsi jako středoškolák měl umět.