Představení projektu University

Zveme Vás na besedu o našem projektu Cryonix University. Představíme Vám, co vše chystáme, jaké jsou naše cíle, vize a proč jsme se do tohoto projektu pustili. Rádi bychom při této příležitosti našli další partnery a lektory, kteří se chtějí podělit o své znalosti a zkušenosti. Beseda se bude konat v příjemném prostředí písecké Čajovny.

Uzávěrka přihlášek:
07. 10. 2013
Termín konání:
08. 10. 2013
Kapacita:
Přihlášky uzavřeny
Cena:
Zdarma

V rámci besedy Vám představíme

  • O čem je tento projekt
  • Naše cíle a vize
  • Jak a proč se stát naším partnerem či lektorem

Beseda se bude konat od 18:00 hodin v příjemném prostředí písecké Čajovny.

Hledáme lektory a partnery

Rádi bychom při této příležitosti navázali nové kontakty a vztahy. Pokud Vás baví předávat své zkušenosti a znalosti, budeme rádi, pokud přijdete.

Pokud máte zájem, prosíme vyplňte přihlášku níže, abychom měli přibližný přehled o tom, kolik lidí se zúčastní a kolik míst máme rezervovat. Děkujeme.

Podívejte se také na stránky Čajovny u Zeleného stromu.

Přihláška na: Představení projektu University

Přihlášky jsou již uzavřeny.

Místo konání: Čajovna u Zeleného stromu

Ulice:
Žižkova třída 202/32
Město:
Písek

Lektor: Jiří Hýbek

Vystudoval Střední průmyslovou školu v Písku, obor Programátor, správce sítě. S programováním se poprvé setkal v jeho 8mi letech, když objevil tenkrát už historický mikropočítač Didaktik Gama (ZX Spectrum). Prošel si mnoha jazyky a od 13ti let se začal věnovat webovým stránkám a skriptování v jazyce PHP. Poté začal i s tvorbou webové grafiky. V 18ti letech si založil živnost a dodnes podniká převážně v oboru tvorby webových stránek a aplikací na míru. Je spoluzakladatelem skupiny podnikatelů Cryonix Innovations. Poslední dobou se zaměřuje na technologii NodeJS a Cloud computing.

E-mail:
Telefon:
+420 721 478 043