PHP pro Střední školy: Lekce #1 – OOP

Studuješ na střední programování a nechápeš pořádně PHP, nebo se jen chceš přiučit něco nového? Zkus naše doučování, máme studentskou cenu a projdeme vše podstatné, co by jsi jako středoškolák měl umět.

Uzávěrka přihlášek:
01. 11. 2013
Termín konání:
06. 11. 2013
Kapacita:
Přihlášky uzavřeny
Cena:
100,- Kč

V první lekci doučování PHP se podíváme na základy objektového programování. Vysvětlíme si jednoduše a názorně co jsou privátní a veřejné proměnné a metody, o čem je dědičnost.

Během lekce se naučíš

  • Co je OOP
  • Proměnné a metody tříd
  • Dědičnost
  • Abstraktní a finální třídy

Doučování je určené pro studenty středních odborných škol, kteří mají základy jazyka PHP a znají dobře jeho syntaxi.

Minimální počet účastníků je šest.

Doučování bude trvat dvě hodiny. Místo (rozhodně v centru Písku) a čas budou upřesněny. Zaplatit je možné hotově před lekcí.

Přihláška na: PHP pro Střední školy: Lekce #1 – OOP

Přihlášky jsou již uzavřeny.

Lektor: Jiří Hýbek

Vystudoval Střední průmyslovou školu v Písku, obor Programátor, správce sítě. S programováním se poprvé setkal v jeho 8mi letech, když objevil tenkrát už historický mikropočítač Didaktik Gama (ZX Spectrum). Prošel si mnoha jazyky a od 13ti let se začal věnovat webovým stránkám a skriptování v jazyce PHP. Poté začal i s tvorbou webové grafiky. V 18ti letech si založil živnost a dodnes podniká převážně v oboru tvorby webových stránek a aplikací na míru. Je spoluzakladatelem skupiny podnikatelů Cryonix Innovations. Poslední dobou se zaměřuje na technologii NodeJS a Cloud computing.

E-mail:
Telefon:
+420 721 478 043