NodeJS – Technologie budoucnosti

V poslední době začíná být populární pro tvorbu webových aplikací technologie NodeJS, nebo-li server-side v Javascriptu. Připravili jsme pro vás kurz, který vás provede základy technologie, instalací vlastního vývojového serveru, napsáním první aplikace až po dobré návyky aplikační architektury. Výsledkem kurzu bude dokončení vlastní webové aplikace postavené na technologii NodeJS. Kurz se skládá ze čtyř lekcí, které se budou konat vždy jednou týdně. Přesné termíny budou upřesněny včetně místa konání.

Uzávěrka přihlášek:
20. 10. 2013
Termín konání:
01. 11. 2013 - 01. 12. 2013
Kapacita:
Přihlášky uzavřeny
Cena:
700,- Kč

Co se v tomto kurzu naučíte?

  • Co je technologie NodeJS
  • Jak spustit vlastní server
  • Vytvořit aplikaci „Hello World“
  • Vytvořit webovou prezentaci
  • Vytvořit key-value storage
  • Možnosti implementace NodeJS aplikací

Kurz je určen pro odbornou veřejnost. Předpokladem je alespoň základní znalost programování a jazyka JavaScript.

Minimální počet účastníků pro otevření toho kurzu jsou čtyři.

Při naplnění celé kapacity kurzu se cena sníží na 500,- Kč za celý kurz. Platbu je možno provést převodem na účet a nebo hotově před lekcí. Detaily ohledně platby a konání budou přihlášeným účastníkům zaslány v předstihu na e-mail.

Přihláška na: NodeJS – Technologie budoucnosti

Přihlášky jsou již uzavřeny.

Lektor: Jiří Hýbek

Vystudoval Střední průmyslovou školu v Písku, obor Programátor, správce sítě. S programováním se poprvé setkal v jeho 8mi letech, když objevil tenkrát už historický mikropočítač Didaktik Gama (ZX Spectrum). Prošel si mnoha jazyky a od 13ti let se začal věnovat webovým stránkám a skriptování v jazyce PHP. Poté začal i s tvorbou webové grafiky. V 18ti letech si založil živnost a dodnes podniká převážně v oboru tvorby webových stránek a aplikací na míru. Je spoluzakladatelem skupiny podnikatelů Cryonix Innovations. Poslední dobou se zaměřuje na technologii NodeJS a Cloud computing.

E-mail:
Telefon:
+420 721 478 043