Minimalistický design je funkční – ZRUŠENO

Design uživatelského rozhraní je čím dál tím důležitější a minimalismus je jedním z jeho směrů. Připravili jsme pro vás webinář zdarma, který bude zaměřen na tvorbu jednoduchého webdesignu a UI aplikací. V rámci webináře Vám ukážeme příklady z praxe. Dozvíte se o důležitosti prvků, navigace a jak vše správně poskládat.

Uzávěrka přihlášek:
15. 10. 2013
Termín konání:
16. 10. 2013
Cena:
Zdarma

Co se na webináři dozvíte?

  • Důležitost navigačních prvků
  • Co jsou chytré výpisy
  • Co jsou chytré formuláře
  • Call-to-action prvky
  • Co znamená jednoduchost především
  • A mnohem více

Webinář se bude konat od 18:00 hodin a bude trvat přibližně 2 hodiny.

Webinář bude realizován přes službu Google+ Hangouts On Air, pokud tedy máte Google+, bude možno pokládat dotazy jak v chatu tak i živě pomocí mikrofonu, případně webkamery. V opačném případě budete moci webinář jen sledovat přes YouTube. Díky této technologii není počet diváků nijak omezen.

Přesto prosíme vyplňte přihlášku, abychom věděli, kolik lidí se přibližně zúčastní. Děkujeme.

Webinář zrušen

Omlouváme se, ale z důvodu časové vytíženosti a nízkého zájmu byl webinář zrušen. V průběhu měsíce bude vypsán náhradní termín. Děkujeme za pochopení.

Přihláška na: Minimalistický design je funkční – ZRUŠENO

Přihlášky jsou již uzavřeny.

Lektor: Jiří Hýbek

Vystudoval Střední průmyslovou školu v Písku, obor Programátor, správce sítě. S programováním se poprvé setkal v jeho 8mi letech, když objevil tenkrát už historický mikropočítač Didaktik Gama (ZX Spectrum). Prošel si mnoha jazyky a od 13ti let se začal věnovat webovým stránkám a skriptování v jazyce PHP. Poté začal i s tvorbou webové grafiky. V 18ti letech si založil živnost a dodnes podniká převážně v oboru tvorby webových stránek a aplikací na míru. Je spoluzakladatelem skupiny podnikatelů Cryonix Innovations. Poslední dobou se zaměřuje na technologii NodeJS a Cloud computing.

E-mail:
Telefon:
+420 721 478 043